BUTLER TEKNOLOJİSİ İLE REZİDANS SERVİSLERİNİN TANIMI DEĞİŞİYOR. İŞLETMENİZE, KONUKLARINIZIN TÜM SERVİSLERİNİZE ULAŞABİLECEĞİ YÜKSEK STANDARTTA ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Rezidans Hakkında

Misafirlerinizin hizmetlerinizden daha iyi faydalanabilmesi için tesisinizi tanıtın. A’dan Z’ye bilgilerinizi paylaşın. Günlük etkinliklerinizi duyurun, şehir ve rezidans haritaları ile konuklarınızın hayatını kolaylaştırın.

Rezidans Servisi

Konuklarınıza, zengin görsellerle donattığınız kahvaltı menüsünü odalarından sipariş verme imkânı sunarak onlara eşsiz bir deneyim sağlayın. Butler menünüzde sunduğunuz her ürünü, renkli tablet sunumları ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ile daha önce hiç olmadığı kadar canlı bir şekilde sunmanızı sağlar. Butler’in karşılaştırmalı kataloglama sağlayan cazip görsellere sahip menü öğeleri, müşterilerin daha önce hiç denemedikleri tatlara yönelmelerini sağlayacaktır. Ayrıca oda servisi, zengin şarap mahzeninizi tanıtır, her odadan sipariş imkanı sağlar. Rezidanslara özel şef seçimi, vale, kurye veya evcil hayvan bakımı gibi servisleri müşterilerinize tanıtın. Butler üzerinden hizmetlerinizden yararlanmalarına olanak sağlayın. Yastık servisi, odanın temizlik saatlerini belirleme veya uyandırma servisini ayarlama gibi hizmetlerle fark yaratın. Sağlık servisi hizmetlerimizin başında gelir. Konuklarınız tek bir dokunuşla kurum hekiminize ulaşabilir, odaya gelmesini sağlayabilir.

Concierge Servisleri

Konuklarınıza, otelinizin tüm hizmetlerinden yararlanma ve gerekli rezervasyonları yapma ve onaylama imkânı verir. Konuklarınızı, diledikleri yere diledikleri zaman ulaşabilecekleri taksi ya da lüks araçlarına ulaşım ve seyahat masraflarını hesaplama olanağı verir. Tüm araç modelleri ve ücretleri sistemde sunulur. Konuklarınız otel kuaförü ya da spa için kendi rezervasyonlarını yapabilir. Uçuş saatlerini girerek servis talep edebilir, ailesiyle gelen konuklarınız bebek bakıcısı hizmetinizden faydalanabilir.

Dergi ve Gazeteler

Bugünün rekabetçi koşullarında başarı kuşkusuz, mükemmel bir konuk tatmini ile mümkündür. Konuklarınıza, odalarında tüm günlük gazete ve dergileri takip imkanı sunmak da bu tatmini artırmaya yönelik bir servistir.

İLETİŞİME GEÇ