OTEL ve KONUKLARINIZ ARASINDA
ZAMANIN ÖTESİNDE BİR İLETİŞİM

Otel Hakkında

Misafirlerinizin hizmetlerinizden daha iyi faydalanabilmesi için işletmenizi ve zincirinizi tanıtın. A’dan Z’ye bilgilerinizi paylaşın. Günlük etkinliklerinizi duyurun, işletme içi mağazalarınızın yerlerini gösterin. Misafirlerinizin deneyimini kolaylaştıracak haritalar sağlayın.

Oda Servisleri

Butler menünüzde yer alan her ürünü, renkli tablet sunumları ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ile daha önce hiç olmadığı kadar canlı bir şekilde sunmanızı sağlar. Butler’in karşılaştırmalı kataloglama sağlayan cazip menü öğeleri, müşterilerinizin daha önce hiç denemedikleri tatlara yönelmelerini sağlayacaktır.
Ayrıca oda servisi ile zengin şarap mahzeninizi tanıtır, konuklarınıza her odadan sipariş imkanı sağlarsınız. Yastık servisi, odanın temizlik saatlerini belirleme veya uyandırma servisini ayarlama gibi hizmetlerle fark yaratın. Sağlık servisi hizmetlerimizin başında gelir. Konuklarınız tek bir dokunuşla kurum hekiminize ulaşabilir, odaya gelmesini sağlayabilir.

Otel Servisleri

Konuklarınıza, otelinizin tüm hizmetlerinden yararlanma ve gerekli rezervasyonları yapma ve onaylama imkânı verir. Konuklarınızı, diledikleri yere diledikleri zaman ulaşabilecekleri taksi ya da lüks araçlarına ulaşım ve seyahat masraflarını hesaplama olanağı verir. Tüm araç modelleri ve ücretleri sistemde sunulur. Konuklarınız otel kuaförü ya da spa için kendi rezervasyonlarını yapabilir. Uçuş saatlerini girerek servis talep edebilir, ailesiyle gelen konuklarınız bebek bakıcısı hizmetinizden faydalanabilir.

Dergi ve Gazeteler

Bugünün rekabetçi koşullarında başarı kuşkusuz, mükemmel bir konuk tatmini ile mümkündür. Konuklarınıza, odalarında tüm günlük gazete ve dergileri takip imkanı sunmak da bu tatmini artırmaya yönelik bir servistir.

İletişime Geç