Cruise ENDÜSTRİSİ YENİLİKLERİ İLE HİZMET VE ÇALIŞAN ETKİNLİĞİNİ YENİDEN TANIMLARKEN BUTLER İLE BU DEĞİŞİME SİZ DE YELKEN AÇIN

Gemi Hakkında

Misafirlerinizin hizmetlerinizden daha iyi faydalanabilmesi için geminizi tanıtın. A’dan Z’ye bilgilerinizi paylaşın. Günlük etkinliklerinizi duyurun, Rota bilgileriniz ve liman kentleri hakkında bilgiler ile konuklarınızın konuklarınızın seyahatini kolaylaştırın.

Oda servisleri

Konuklarınıza, zengin görsellerle sunduğunuz kahvaltı menüsünü odalarından sipariş verme imkanı sunarak onlara eşsiz bir deneyim sağlayın. Butler menünüzde sunduğunuz her ürünü, renkli tablet sunumları ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ile daha önce hiç olmadığı kadar canlı bir şekilde sunmanızı sağlar. Butler’in karşılaştırmalı kataloglama sağlayan cazip görsellere sahip menü öğeleri, müşterilerin daha önce hiç denemedikleri tatlara yönelmelerini sağlayacaktır. Ayrıca oda servisi, zengin şarap mahzeninizi tanıtır, her odadan sipariş imkanı sağlar. Yastık servisi, odanın temizlik saatlerini belirleme veya uyandırma servisini ayarlama gibi hizmetlerle fark yaratın. Sağlık servisi hizmetlerimizin başında gelir. Konuklarınız tek bir dokunuşla kurum hekiminize ulaşabilir, odaya gelmesini sağlayabilir.

Gemi Servisleri

Konuklarınıza, otelinizin tüm hizmetlerinden yararlanma ve gerekli rezervasyonları yapma ve onaylama imkânı verir. Konuklarınızı, diledikleri yere diledikleri zaman ulaşabilecekleri taksi ya da lüks araçlarına ulaşım ve seyahat masraflarını hesaplama olanağı verir. Tüm araç modelleri ve ücretleri sistemde sunulur. Konuklarınız otel kuaförü ya da spa için kendi rezervasyonlarını yapabilir. Uçuş saatlerini girerek servis talep edebilir, ailesiyle gelen konuklarınız bebek bakıcısı hizmetinizden faydalanabilir.

Dergi ve Gazeteler

Bugünün rekabetçi koşullarında başarı kuşkusuz, mükemmel bir konuk tatmini ile mümkündür. Konuklarınıza, odalarında tüm günlük gazete ve dergileri takip imkanı sunmak da bu tatmini artırmaya yönelik bir servistir.

İLETİŞİME GEÇ